Banner myclub ny hemsida

Kontakt

FÖRENINGSKONTAKT

NamnHanhals IF
AdressKungsbacka Sportcenter 5
Postadress434 50 Kungsbacka
Org nr849400-8397
Bankgiro5068-7466
VägbeskrivningKungsbacka Ishall


HANHALS IF KANSLI

Medlems- och föreningsadministratörErika Markhedekansli@hanhalsif.se070-9204014
IstiderAndreas Wennergrundandreas.wennergrund@johanihallen.se
070-8844829
KassörAnders Rybrinkanders.rybrink@hanhalsif.se070-8451139
Ansvarig JuniorrådChristian Sivemarkchristian.sivemark@telia.com070-6990099
Ansvarig A-lagBjörn Erlandssonbjorn.erlandsson@hanhalsif.se073-3100677
UtbildningsansvarigBengt-Åke Bengtssonutbildningsansvarig@hanhalsif.se0739602432
Ungdomsansvarig (U9-U14)

Johan Sandström

Marcus Boysen

ungdomsansvarig@hanhalsif.se

070-6816350

073-3299401

Ansvarig U TjejPer Österdahlper.osterdahl@gmail.com073-3445200
Ansvarig HockeyskolaViktor Zetterberghockeyskolan@hanhalsif.se072-2302257
CupansvarigErika Markhedeerika.markhede@hanhalsif.se070-9204014
Marknad

KlubbordförandePeter Kronvallpeter.kronvall@hanhalsif.se072-2533901


HANHALS IF STYRELSE

OrdförandePeter Kronvallpeter.kronvall@hanhalsif.se072-2533901
KassörAnders Rybrinkanders.rybrink@hanhalsif.se070-8451139
LedamotHenrik Siösteenhenrik.siosteen@optimailservice.se073-4162421
LedamotFreddie Palmgrenfreddie.palmgren@larssonco.com
070-5337566
LedamotRobert Sidlo
Robert@grafil.se070-9859200
LedamotJessica Samuelssonjessica@com7.se070-7156036
LedamotLena Hagelinlena_hagelin@hotmail.com070-7761057
SuppleantAdde Wennergrund
070-884 48 29
Adj.ledamotSportchef

Nyheter via RSS
Levererat av MyClub